Дзень спорту

Падзеі ў свеце спорту дапаўняюць інфармацыйную карціну дня ў рамках выпускаў навін і праграмы "Панарама". Рэпартажы са стадыёнаў усяго свету, кампетэнтнае меркаванне спецыялістаў, кур'ёзныя выпадкі, галы, ачкі, секунды - усё гэта "Дзень спорту".

Вядучыя - Ганна Эйсмант, Станіслаў Ліпскі, Павел Капуцкі і Аляксандр Ярмаш.

Выпускі

Зборная Нарвегіі - пераможца першай мужчынскай эстафеты сезону на этапах кубка свету па біятлоне
Клюшкамі падымаюць глей на дне заходняй канферэнцыі
Жусьцін Браза з Францыі перамагае ў індывідуальнай гонцы ў Эстэрсундзе
Футбол. Ангельская Прэм'ер-ліга
Ліянэль Месі ў рэкордны шосты раз бярэ "Залаты мяч" і абыходзіць бліжэйшага канкурэнта
БГК імя Мяшкова перамагае Спартак ў рамках рэгулярнага чэмпіянату сеха-Лігі
Пасля перадапошняга тура футбольнай Лігі чэмпіёнаў вядомыя 8 удзельнікаў плэй-оф
6-ть з 16-ці клубаў ужо забяспечылі сабе пуцёўкі ў плэй-оф футбольнай Лігі чэмпіёнаў
Зборная Беларусі па пляжным футболе мае ўсе шанцы выйсці ў чвэрцьфінал чэмпіянату свету
"Дынама-Брэст" упершыню ў гісторыі выйграе золата чэмпіянату Беларусі па футболе
Жаночая зборная краіны па гандболе атрымала другую перамогу на таварыскім турніры ў польскім Любліне
Сталічная Юнацтва напярэдадні завяршыла выступленне ў Лізе Чэмпіёнаў
Баскетбалісты сталічных Цмокаў перамагаюць Днепр у чарговым туры групавога этапу Кубка ФІБА
Зборная Беларусі па футболе ўступіла ў заключным матчы года Чарнагорыі
17-ть зборных гарантавалі сабе ўдзел у фінальнай стадыі ЧЭМПІЯНАТУ ЕЎРОПЫ
Праверыць усю абойму футбалістаў у маючых адбыцца матчах
Дынама-Маладзечна ў апошні час здзіўляе прыхільнікаў хакея
Алімпійская латарэя
Хакейная Ліга Чэмпіёнаў вярнулася ў Менск
Юныя хакеісты Расіі сталі пераможцамі 11-га міжнароднага турніру "Кубак Прэзідэнцкага спартыўнага клуба"
Пяццю ўзнагародамі папоўнілася сёння скарбонка беларускай зборнай па выніках другога дня чэмпіянату свету па самба